Adaptacja

Przedszkole językowe Wrocław, Bajkowa Przystań

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojego dziecka do przedszkola językowego „Bajkowa Przystań” we Wrocławiu, na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszej placówce.

Proponujemy Rodzicom aby wsparli swoją obecnością dziecko spędzając razem z nim adaptacyjne soboty. Celem spotkań adaptacyjnych jest ułatwienie – zarówno dzieciom jak i rodzicom – przeżycia rozłąki oraz stopniowe przyzwyczajenie do nowego miejsca. Podczas zajęć dzieci poznają nowe otoczenie, kolegów, koleżanki, z którymi będą spędzały czas na wspólnej zabawie oraz nauce. Wejście w ten zupełnie nowy świat z osobą najbliższą da dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz ułatwi nawiązanie relacji z nowymi opiekunkami i rówieśnikami.
Zajęcia adaptacyjne odbędą się 20 sierpnia (sobota) oraz 8 października przez 2 godziny od 10:00 do 12:00.
Zapraszamy Rodziców po zdobycie szerszych informacji na temat pracy naszej placówki, a także do zaangażowania się w zabawy integracyjne przygotowane dla najmłodszych.
Na dzieci czekają:

  • Zabawy integrujące
  • Malowanie twarzy
  • Zdrowy poczęstunek

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt mailowy: dyrektor@bajkowaprzystan.pl
Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na robienie zdjęć i filmowanie dzieci podczas zajęć adaptacyjnych oraz umieszczenie ich na stronach Klubu i Przedszkola „Bajkowa Przystań” w celu promowania ich działalności.

Prosimy, aby dzieci i opiekunowie przynieśli zmienne obuwie!
Czekamy na Was 🙂