Ciocia Kasia P.

Opiekunka dziecięca w grupie „Smoki”

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu na kierunku: Psychologia. Kontynuuje naukę na studiach uzupełniających magisterskich również na Uniwersytecie SWPS, na kierunku: Psychologia kliniczna. Czerpie z nich wiedzę, którą stara się wykorzystywać, by umożliwić dzieciom pełen rozwój. Ukończyła Szkolenie na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, na którym odbyła praktyki. Aktywnie odbywała wolontariaty w Przedszkolu Montessori oraz żłobku, a także uczestniczyła i pomagała w organizacji licznych imprez okolicznościowych odbywających się na ich terenie.

Pracę zawodową rozpoczęła niedawno, ale zdecydowanie nadrabia pasją i wielką chęcią do dawania dzieciom wszystkiego, co najlepsze. Lubi wymyślać kreatywne zabawy i zachęcać dzieci do prac plastycznych, które nie tylko nie mają ograniczeń, ale przede wszystkim są świetną zabawą. Dzieci uwielbiają uczyć się poprzez zabawę!

Lubi pozwalać dzieciom eksperymentować, zdobywać doświadczenie i usamodzielniać się od najmłodszych lat, oczywiście pod czujnym okiem opiekunek.

Prywatnie uwielbia spacery po górach i jest zapalonym molem książkowym. Marzy o własnej bibliotece, a w dalekiej przyszłości prywatnym gabinecie psychologicznym. Gra na gitarze i flecie prostym, a ponad wszystko uwielbia rysować.