p. Dominika Michalska

Instruktor warsztatów ceramiczno-plastycznych

Sztuka jest jej pasją, którą zajmuje się od najmłodszych lat. Szczęśliwie może połączyć swoje hobby z pracą, która daje jej ogromną satysfakcję. Prowadzi zajęcia ceramiczno – plastyczne w przedszkolach i żłobkach na terenie całego Wrocławia. Uczy również malarstwa i rysunku na zajęciach indywidualnych.
Od kilku lat współorganizuje wakacyjne zajęcia artystyczne, których celem jest rozwinięcie kreatywności u dzieci i młodzieży. Praca z nimi sprawia jej niezwykłą przyjemność. Lubi pokazywać im nowe techniki plastyczne, uczyć pracy z materiałami, z którymi na zajęciach spotykają się po raz pierwszy, a także uczyć rozwijania wyobraźni. Największą satysfakcją jest efekt pracy z najmłodszymi. Po roku pracy mówią: „Proszę Pani ja już wiem jak wyrzeźbić taką figurkę!” Takie momenty uświadamiają jej, że ta praca ma sens.
Prywatnie wciąż rozwija swoje umiejętności plastyczne. Jest studentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów o specjalności Projektowanie Graficzne. Jest także absolwentką wrocławskiego Liceum Plastycznego.