Ania

Ciocia Ania

Pomoc nauczyciela w grupie „Ośmiorniczki”

Absolwentka wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Zakończyła pierwszy etap studiów na kierunku Pedagogika specjalna ze specjalnością w edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Kontynuuje drugi etap studiów na kierunku Terapia pedagogiczna.

Miała szansę rozwijania swoich umiejętności oraz poszerzenia wiedzy podczas uczestnictwa w praktykach odbytych w ośrodkach szkolno-wychowawczych, placówkach specjalnych oraz integracyjnych. Współpracowała z dziećmi w różnych grupach wiekowych i o różnym rozwoju psychofizycznym, dzięki czemu wie, jak reagować w trudnych sytuacjach i jak dobierać do możliwości dziecka odpowiednie materiały edukacyjne.

Od najmłodszych lat powtarzała, że będzie pracować z dziećmi i spełniła swoje marzenie. Obecnie rozwija się, ucząc się od koleżanek z większym doświadczeniem.

Jaka jest?

Jest osobą uśmiechniętą, pozytywną oraz kochającą dzieci. Uwielbia towarzyszyć dzieciom w poznawaniu świata. Ponadto lubi działać i efektywnie wykorzystywać każdą chwilę, dlatego wolny czas przeznacza na uczestnictwo w zajęciach Krav Magi.