mgr Karina Bogda

Karina Bogda
Zastępca dyrektora Przedszkola, Klubu i Żłobka „Bajkowa Przystań”

Wchodząc w dorosłe życie, mając około 20 lat, często mawiała: „Jak dorosłość jest taka trudna, to ja chcę wracać do przedszkola. Już, teraz”. I oto jest z nami!

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku Filologia klasyczna i kultura śródziemnomorska. Ma za sobą różne doświadczenia zawodowe, m.in. w obsłudze klienta, jako pilot wycieczek czy organizator festiwali filmowych, a niedawno dołączyła do naszego zespołu w roli Zastępcy Dyrektora „Bajkowej przystani”.

Swoje obowiązki stara się wykonywać jak najlepiej. Uśmiechnięta, zawsze wysłucha, doradzi, porozmawia, uratuje łopatkę do piasku, która wypadła za płot i wykona misję specjalną, gdy sytuacja tego wymaga. Najczęściej siedzi w swojej kajucie i planuje strategię podboju mórz dla Żółwików, Ośmiorniczek i Rybek.

Jaka jest?

Otwarta, ciekawa świata i ludzi, fascynuje ją różnorodność – a przecież każdy nasz podopieczny to indywidualista. Kocha podróżować. Prywatnie interesuje się psychologią i jest wolontariuszem w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.