Karolina P.

Karolina P.

Opiekuje się grupą Żółwiki

Ukończyła Policealne Studium Animatorów Kultury PSAK SKiBA we Wrocławiu na profilu animator tańca. Pracowała jako asystent osób z niepełnosprawnością i opiekun dziecięcy dzieci do 1 – roku życia. Prowadziła zajęcia ruchowe dla dzieci w różnym wieku od 4 do 12 roku życia.

Od zawsze lubiła opiekować się młodszymi dziećmi. Jako nastolatka opiekowała się 2 – letnim kuzynem i innymi dziećmi z rodziny. Interesuje się edukacją wczesnoszkolną i edukacją alternatywną. Uważa, że nauczyciele mają ogromny wpływ na kształtowanie małego człowieka i przygotowanie do życia w społeczeństwie. Jest to duża odpowiedzialność, ale też przywilej. Ważne jest dla niej wsparcie dziecka w jego rozwoju, samodzielności, otwartości na nowe wyzwania oraz rozbudzanie ich radosnego zapału. Uważa, że to co najpiękniejsze, dzieci już mają, trzeba „tylko” tego nie stracić, dlatego ceni sobie uważność, zaufanie i bliskość.

Interesuje się tańcem i teatrem. W wolnym czasie lubi czytać książki, uprawiać aktywność fizyczną i wypoczywać na łonie natury.