Kasia

Ciocia Kasia C.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie „Ośmiorniczki”

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Ukończyła 5 – letnie studia na kierunku pedagogika, blok poradnictwo, uzyskując dyplom magisterski. Wykształcenie kontynuowała podejmując studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania “Edukacja” na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.

Pracę z dziećmi rozpoczęła od pracy w szkole podstawowej w Stroniu Śląskim, jako wychowawca świetlicy. We Wrocławiu mieszka od około 6 lat, gdzie podjęła pracę w przedszkolu na stanowisku nauczyciel wychowawca. W “Bajkowej Przystani” pracuję 3 lata.

Pracując z dziećmi zależy jej, aby czuły się one swobodnie, mogły się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, a także aby umiały budować relacje z innymi i radzić sobie w różnych sytuacjach. Ważne jest, aby dziecko samodzielnie potrafiło rozwiązywać napotkane problemy, umiało podejmować decyzje. Wspólne uczą się i poznają siebie nawzajem. Postępy, szczęście i radość dziecka są dla niej największą satysfakcją.

Jaka jest?

Jest osobą pełną energii, otwartą i zaangażowaną w swoje zadania. Lubi aktywnie spędzać czas. Jej pasją jest zumba fitness oraz strong nation. W swojej pracy próbuje zarazić dzieci miłością do tańca i ruchu. Zachęca dzieci do częstego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dodatkowo ukończyła szkolenie z ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, uzyskując certyfikat, dzięki czemu może prowadzić te zajęcia w “Bajkowej Przystani”.