Monika

Monika
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie „Rybki”

Absolwentka studiów pierwszego stopnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalizacją wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Doświadczenie zaczęła zdobywać już na studiach w trakcie wielu praktyk w różnych placówkach. Pasją i miłością do dzieci zarażona od najmłodszych lat dzięki swojej mamie, która również pracuje w tym samym zawodzie.

W pracy ceni sobie przede wszystkim miłą, rodzinną atmosferę, by każdy mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie. Ważne jest dla niej, by każde dziecko było traktowane z szacunkiem i miało możliwość wyrażania swojego zdania i emocji. Uwielbia wywoływać uśmiech na twarzy dziecka.

Na co dzień uśmiechnięta i ciekawa świata osoba. W życiu najbardziej ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, gdyż to właśnie dzięki nim wie co znaczy słowo kochać. Miłośniczka spędzania czasu na świeżym powietrzu, dla niej zła pogoda nie istnieje. Ceni sobie spokój i ciszę, którą odnajduje w swoim rodzinnym miasteczku. W wolnym czasie w ramach relaksu lubi czytać książki lub wciągnąć się w dobry serial.