UWAGA: Ta strona może zawierać nieaktualne informacje. Sprawdź naszą aktualną ofertę korzystając ze strony głównej. Do zobaczenia w Bajkowej Przystani!
Aktualna oferta Klubu dziecięcego znajduje się na stronie: https://bajkowaprzystan.pl/oferta-klub-dzieciecy-we-wroclawiu/

Klub dziecięcy we Wrocławiu

Klub dziecięcy we Wrocławiu

Bajkowa Przystań to klub dziecięcy we Wrocławiu, gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę dzieciom w wieku od 12 miesięcy do 3 lat. Nasz zespół z niezwykłą troską, uwagą i ciepłem stara się zaspokajać potrzeby dzieci i oczekiwania rodziców. Nasz klubik jest wpisany do Rejestru żłobków i klubików dziecięcych prowadzonego przez Gminę Wrocław.

Bajkowa Przystań

Ogromną wagę przywiązujemy zwłaszcza do rozwoju fizycznego i emocjonalnego dzieci. Wspieramy je w nauce siadania, chodzenia, mówienia, jedzenia, zabawy i w nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem. Zachowujemy też najwyższe standardy pielęgnacji i higieny naszych podopiecznych.

Rodzicom i dzieciom pomagamy przejść przez tzw. bunt dwulatka, czyli bardzo ważny okres, w którym kształtuje się tożsamość i utrwalają pierwsze granice.

Opracowaliśmy specjalny program dydaktyczny, który przygotowuje dzieci do dalszej edukacji przedszkolnej. Zwracamy uwagę na rozwój motoryki małej i dużej oraz podstawowych umiejętności społecznych. Dużą część dnia poświęcamy na gry i zabawy grupowe. Rozwijamy ciekawość, aktywność i samodzielność.

Oferta klubiku obejmuje m.in. ćwiczenia i zabawy ruchowe, zajęcia przy muzyce, zajęcia logopedyczne, plastyczne, a także zajęcia „wyciszające”, takie jak czytanie bajek, indywidualna zabawa maluszków, odpoczynek czy pobyt na świeżym powietrzu.

Opieka weekendowa

Oferujemy również opiekę sobotnio-niedzielną.