mgr Monika Piechaczek

Monika Piechaczek
Zastępca dyrektora Przedszkola, Klubu i Żłobka „Bajkowa Przystań”

Ukończyła studia administracyjne na Uniwersytecie Opolskim oraz Akademię Muzyczną we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego, dodatkowo studia podyplomowe z Zarządzania Placówkami Oświaty na WSZiA w Opolu. Jest prezesem stowarzyszenia Voce&Passione.

Cały czas podnosi swoje kompetencje w zakresie zarządzania jak i szeroko pojętego rozwoju w świecie muzyki.

Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła współpracując z przedszkolami jak i innymi instytucjami sprawującymi opiekę nad dziećmi realizując zajęcia z rytmiki i tańca oraz jako nauczyciel w klasie śpiewu solowego w szkole muzycznej w Kłodzku i w prywatnej praktyce. Była również przez 2 semestry wykładowcą emisji głosu na Politechnice Wrocławskiej. Poza tym jako artystka współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi.

Jest realizatorem projektu NFM „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”.

Swój rozwój zawodowy skupiła na rozwoju artystycznym gdzie zdobywa sporo osiągnięć wykonując liczne trasy koncertowe po Europie oraz na edukacji pedagogicznej przekazując swoją wiedzę i doświadczenie.

Dobro dzieci jest dla niej priorytetem. Kreatywną edukację dzieci już tych najmłodszych traktuje jako dobry start w dojrzałe życie. Poszanowanie godności dziecka wraz z indywidualnym podejściem, które umożliwia rozpoznanie, a następnie rozwinięcie Jego umiejętności jest tym, co przede wszystkim stosuje w swojej pracy.

Jest osobą ciekawą świata i otwartą na nowe wyzwania i relacje.