Bajkowa Przystań – to idealne miejsce dla Twojego dziecka.

Naszym celem było stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym Państwa dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach.

Budynek przedszkola „Bajkowa Przystań” posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, aby dzieci spędzające w nim czas były bezpieczne.

Przedszkole językowe Wrocław | Bajkowa Przystań, budynek przedszkola

Nasze przedszkole językowe ma 4 sale a budynek jest wyposażony w łazieneczki
z mini-ubikacjami, mini-umywalkami i prysznicem, zapewniającymi utrzymywanie czystości
i higieny osobistej dzieci na najwyższym poziomie.

Przedszkole językowe Wrocław | Bajkowa Przystań, łazienka

Każdego dnia starannie wybrana firma cateringowa dostarcza do naszego przedszkola zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które serwujemy naszym podopiecznym.

Przedszkole językowe Wrocław | Bajkowa Przystań, kuchnia

Budynek posiada najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe (automatyczna klapa dymowa z czujkami, drzwi przeciwpożarowe). Obiekt jest również monitorowany. Sale wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne, zapewniające odpowiedni mikroklimat (stała wymiana świeżego powietrza).

Budynek leży w malowniczej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Położony jest w kameralnym i urokliwym otoczeniu przyrody.

Przedszkole językowe Wrocław | Bajkowa Przystań, budynek przedszkola

Nasz ogródek jest niewielki, lecz wyposażony w to, co dzieci lubią najbardziej. Jest on przystosowany do bezpiecznej zabawy maluchów. Jest w nim dużo zieleni, a także atestowane urządzenia do zabawy oraz rozwoju fizycznego. Ogródek oddalony jest od głównej drogi, zaś bliskość otaczającej natury, zapewnia dzieciom dużą dawkę świeżego powietrza.

Nasze sale wyposażone są w nowe pomoce dydaktyczne i atestowane meble oraz zabawki.

Przedszkole językowe Wrocław | Bajkowa Przystań, sala dydaktyczna

Kolorowa szatnia sprzyja nauce samodzielnego ubierania i rozbierania się w komfortowych, prawie domowych warunkach.

Jednym z naszych atutów jest parking (ok. 90 miejsc parkingowych), który pozwoli rodzicom w bezpiecznych warunkach odprowadzić dziecko do przedszkola.

Dodatkową zaletą jest też lokalizacja naszej placówki. Przedszkole mieści się przy ulicy Krakowskiej, która leży w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. Pozwala to rodzicom na szybkie oraz łatwe dotarcie do placówki o każdej porze.

Nasze przedszkole otwarte jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach
7:00 – 17:30.