Grupa Żłobkowa zostanie uruchomiona przy wystarczającej liczbie osób chętnych. Obecnie zapraszamy do rekrutacji do grupy klubowej.

Oferta niepublicznego żłobka „Bajkowa Przystań” we Wrocławiu

Program Maluch Plus
W 2021 roku Żłobek Bajkowa Przystań otrzymał dofinansowanie do 20 miejsc w ramach programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Maluch+”, dzięki czemu czesne zostało obniżone.
 
Niepubliczny Żłobek „Bajkowa Przystań” – miejsce przyjazne najmłodszym
Żłobek to miejsce dla dzieci od 1 do 3 roku życia, w którym sprawujemy opiekę nad najmłodszymi, wprowadzając ich w edukację. Dla maluchów w tym wieku rozstanie z rodzicami to duże wyzwanie i zmiana. Jest to także wyjątkowy czas dla jego rodziców i najbliższych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy maluszek czuł się u nas bezpiecznie, a jego rodzice spokojni. Wierzymy, że jest to bardzo istotny czas w rozwoju dziecka – to wtedy tak silnie kształtujemy młodego człowieka. Korzystając z wiedzy pedagogicznej wiemy jak istotna i efektywna jest edukacja poprzez zabawę. Pobudzamy i aktywizujemy dzieci wykorzystując różnorodne metody. Codziennie staramy się robić to na jak najwyższym poziomie. Pragniemy tworzyć środowisko, w którym z wiedzą, wysokim poczuciem własnej wartości i dziecięcą radością idą dalej poznawać świat.


Lista proponowanych zajęć*

Język angielski
Język angielski

Nasi mali podopieczni uczą się języka angielskiego poprzez zabawę. Grają, tańczą, słuchają historii, śpiewają. Nauka odbywa się zupełnie naturalnie, ponieważ dziecięcy umysł jest najbardziej chłonny, a narząd mowy jeszcze bardzo plastyczny. Dzięki temu istnieje duża szansa na osiągnięcie przez dziecko dwujęzyczności.

Czytaj dalej

Gimnastyka korekcyjna
Gimnastyka

Gimnastyka jest nie tylko rozumianą powszechnie korekcją istniejących wad postawy. Są to także działania profilaktyczne oraz mające na celu kształtowanie u dzieci nawyku prawidłowej postawy ciała. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że dzieci wykazują dużą biologiczną potrzebę ruchu, którą mogą spożytkować na zajęciach z gimnastyki, przy okazji utrwalając dobre nawyki i korygując powstałe zniekształcenia.

Czytaj dalej

Rytmika
Rytmika

Zajęcia z rytmiki w znacznym stopniu wpływają na ogólny rozwój psychomotoryczny dzieci. Rozbudzają ich zainteresowania, wrażliwość i kreatywność muzyczną. W Bajkowej Przystani zajęcia z rytmiki to nie tylko śpiewanie piosenek, ale także poznawanie muzyki i instrumentów z różnych stron świata i regionów Polski. To również przybliżanie dzieciom różnych gatunków muzycznych od muzyki klasycznej po muzykę rockową.

Czytaj dalej

Zajęcia grupowe z logopedą
Zajęcia grupowe z logopedą

Grupowa terapia logopedyczna dzieci kierowana jest zarówno do dzieci, które mają problemy logopedyczne (wówczas ich  celem  jest usunięcie problemu) oraz do dzieci mówiących prawidłowo, gdyż wówczas ich zadaniem jest doskonalenie języka, dzięki czemu dzieci mówią coraz poprawniej. Zajęcia logopedyczne w Bajkowej Przystani  prowadzone są w formie zabawy. Zarówno metody pracy, jak i pomoce dydaktyczne dostosowane są do indywidualnych możliwości psychofizycznych maluchów. Nasz logopeda prowadzi również doradztwo logopedyczne dla rodziców i nauczycieli.

Czytaj dalej

Opieka psychologiczno-pedagogiczna
Opieka psychologiczno-pedagogiczna

Psycholog i Pedagog w Bajkowej Przystani otaczają opieką wszystkie uczęszczające do niej dzieci wymagające dodatkowej pomocy oraz wspierają dzieci z problemami jak i te wyjątkowo uzdolnione. Organizują i prowadzą różne formy pomocy indywidualnej zgodnie z bieżącymi potrzebami zgłaszanymi przez nauczycieli i rodziców.

Czytaj dalej

Warsztaty kulinarne - klubik
Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne to zajęcia będące fascynującą podróżą do świata smaków, zapachów i kolorów. Jest to czas na brudzenie rączek, wąchanie świeżych ziół i przypraw, testowanie nowych smaków oraz opowiadanie o jedzonku. Zajęcia kończą się konsumowaniem wspólnie przygotowanych potraw, koktajli, jogurtów, sałatek owocowych i warzywnych oraz innych smakołyków.

Czytaj dalej

Zajęcia z elementami plastykoterapii Bajkowa Przystań
Zajęcia z elementami plastykoterapii

To zajęcia, które mające charakter terapii przez sztukę.  Stymulują rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Dzieci uczą się różnych rodzajów ekspresji emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem, rozwijają kreatywność oraz spontaniczności, a także uczą rozpoznawania i osiągania stanu równowagi wewnętrznej.

Czytaj dalej

Zajęcia z elementami bajkoterapii
Zajęcia z elementami bajkoterapii

Bajkoterapia to metoda pracy z dzieckiem, która poprzez specjalnie dobrane bajki ma na celu obniżenie stresu wywołanego trudnymi wydarzeniami, odprężenie po intensywnym dniu, czy pomoc w zrozumieniu pewnych praw rządzących światem. Ukazuje dzieciom pozytywne wzorce zachowań, uczy empatii, a także rozwija wyobraźnię i wprowadza dzieci w magiczny świat literatury dziecięcej. Poprzez bajkę możemy wejść w świat dziecka, którego myślenie i rozumowanie często jest nam dorosłym odległe.

Czytaj dalej

*Proponowane zajęcia dodatkowe mogą ulegać modyfikacjom w roku szkolnym w zależności od potrzeb dzieci oraz wprowadzanych zmian dydaktyczno-wychowawczych.

Opłaty

WPISOWE jest u nas opłatą jednorazową, bezzwrotną obejmującą wszystkie lata w Żłobku: 600 zł.
CZESNE to comiesięczna należność za pobyt dziecka w Żłobku od poniedziałku do piątku.

Opieka do 10 godzin dziennie i zajęcia dodatkowe – 1170 zł*
*kwota zawiera zniżkę wynikającą z programu Maluch+ 2021 w wysokości 80 zł miesięcznie

Dla Państwa dzieci mamy do wyboru wyżywienie w wersji: podstawowej, bezmleczno-bezjajecznej, wegetariańskiej. Koszty wyżywienia są opłatą dodatkową i wynoszą 17 zł za dzień (śniadanie, zupa, drugie danie i podwieczorek).
Istnieje także możliwość wykupienia wersji bezglutenowej w kwocie 20 zł za dzień.

Zniżki

W przypadku zapisania kolejnego dziecka do Żłobka, Klubu lub Przedszkola „Bajkowa Przystań” przysługuje zniżka na niższe czesne w wysokości 20% i niższe wpisowe w wysokości 50%. Promocja obowiązuje w trakcie uczęszczania do Żłobka/Klubu/Przedszkola przynajmniej dwojga rodzeństwa.

W ramach Grupy Edukacja, do której należy nasza placówka został wprowadzony program zniżkowy „W Grupie taniej” obejmujący 3 rodzaje zniżek dla naszych klientów. Szczegóły są dostępne na stronie: https://grupaedukacja.com/program-znizkowy-w-grupie-taniej/


Spodobała Ci się nasza oferta?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą:

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

*

Potrzebujesz dodatkowych informacji?