FE_PR-DS-UE_EFS-poziom-PL-kolor

Aktualności projektu

Zapytanie ofertowe dotyczące cateringu.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na usługę dostarczania posiłków dla dzieci w formie cateringu.

 

Zapytanie ofertowe – lektor języka angielskiego.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na stanowisko: lektor języka angielskiego.

 

przedszkole-8Ruszyła rekrutacja dodatkowa do przedszkola w ramach projektu unijnego.
Przedszkole „Bajkowa Przystań” przedłuża rekrutację dzieci do udziału w projekcie pt.  „AKADEMIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO – dobry start w Bajkowej Przystani!”- ostatnie wolne miejsca z dofinansowaniem…

 Wyniki rekrutacji do przedszkola w ramach projektu unijnego.Wyniki rekrutacji do przedszkola w ramach unijnego projektu pt. „AKADEMIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO – dobry start w Bajkowej Przystani!”

 

Zapytanie ofertowe dotyczące cateringu.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na usługę dostarczania posiłków dla dzieci w formie cateringu.

 

Bajkowa PrzystańPonowne zapytanie ofertowe – kadra dydaktyczna projektu.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na stanowiska: nauczyciel przedszkola z j. angielskim, nauczyciel przedszkola, pomoc nauczyciela, pomoc techniczna, nauczyciel rytmiki oraz nauczyciel gimnastyki korekcyjnej.

Zapytanie ofertowe – kadra dydaktyczna projektu.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na następujące stanowiska: nauczyciel przedszkola z j. angielskim, nauczyciel przedszkola, pomoc nauczyciela, pomoc techniczna, nauczyciel rytmiki oraz nauczyciel gimnastyki korekcyjnej.

przedszkole-8Ruszyła rekrutacja do przedszkola w ramach projektu unijnego.
Przedszkole „Bajkowa Przystań”rozpoczęło rekrutację dzieci do udziału w projekcie pt.  „AKADEMIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO – dobry start w Bajkowej Przystani!”- 30 miejsc z dofinansowaniem

Zapytanie ofertowe – plac zabaw.
W związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską zapraszamy do składania ofert na usługę przygotowania nawierzchni, dostawę i montaż wyposażenia  placu zabaw.