UWAGA: Ta strona może zawierać nieaktualne informacje. Sprawdź naszą aktualną ofertę korzystając ze strony głównej. Do zobaczenia w Bajkowej Przystani!

Zajęcia adaptacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojego dziecka do klubu dziecięcego „Bajkowa Przystań”, na darmowe dni otwarte organizowane w naszym klubie dziecięcym.

Proponujemy Rodzicom aby wesprzeć swoją obecnością dziecko będąc z nim podczas zajęć adaptacyjnych organizowanych w soboty. Celem spotkań adaptacyjnych jest ułatwienie – zarówno dzieciom jak i rodzicom – przeżycia rozłąki oraz stopniowe przyzwyczajenie do nowego miejsca. Podczas zajęć adaptacyjnych dzieci poznają nowe otoczenie, kolegów, koleżanki, z którymi będą spędzały czas na wspólnej zabawie oraz nauce. Wejście w ten zupełnie nowy świat z osobą najbliższą daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, nawiązanie szybszych relacji z nowymi Ciociami-opiekunkami i rówieśnikami.

Zajęcia adaptacyjne odbędą się 4 czerwca (sobota) i 18 czerwca (sobota) przez 2 godziny od 10:00 do 12:00.
Zapraszamy Rodziców po zdobycie szerszych informacji na temat pracy naszej placówki, a także do zaangażowania się w zabawy integracyjne przygotowane dla najmłodszych.
Na dzieci czekają:

  • Zabawy integrujące
  • Malowanie twarzy
  • Zdrowy poczęstunek

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt mailowy: dyrektor@bajkowaprzystan.pl
Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na robienie zdjęć i filmowanie dzieci podczas zajęć adaptacyjnych oraz umieszczenie ich na stronach Klubu i Przedszkola „Bajkowa Przystań” w celu promowania ich działalności.

Prosimy, aby dzieci i opiekunowie przynieśli zmienne obuwie!
Czekamy na Was 🙂