Drodzy Rodzice,

przekazujemy Wam informację dotyczącą zawieszenia zajęć w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9:

 

Szanowni Państwo,
W ZWIĄZKU Z DALSZYM ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM W DNIACH 26.03.2020 R DO 10.04.2020 R. ZOSTAJĄ ZAWIESZONE ZAJĘCIA PROWADZONE BEZPOŚREDNIO Z UCZNIEM W PORADNI PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNEJ NR 9. PRACOWNICY PORADNI PRACUJĄ ZDALNIE, UDZIELAJĄ PORAD, WSPARCIA, ODPOWIADAJĄ NA PYTANIA. ADERSY MAILOWE PRACOWNIKÓW WRAZ Z GODZINAMI PRACY ORAZ DZIAŁEM, W KTÓRYM PRACUJĄ ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ PPP NR 9 W ZAKŁADCE KONTAKT.

NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ SĄ ZAMIESZCZANE AKTUALNE INFORMACJE. Pod adresem http://ppp9-wroc.pl/propozycja-spedzania-czasu-z-dzieckiem/ RODZICE znajdą propozycje form spędzenia czasu z dziećmi, ciekawe artykuły, kilka ćwiczeń z zakresu SI do samodzielnego wykonania, coś dla ósmoklasistów, bajki terapeutyczne odnoszące się do aktualnej sytuacji, poradnictwo zawodowe opracowane on line i również coś dla siebie.

W TROSCE O DZIECI NIEPRZYJĘTE W TYCH DNIACH, NIE REJESTRUJEMY NOWYCH CHĘTNYCH, ABY ZAREZERWOWAĆ TERMINY DLA TYCH KLIENTÓW, KTÓRYCH DIAGNOZY W PPP NR 9 NIE ODBYŁY SIĘ.Wróć do aktualności