fbpx

Bajkowa Przystań

Logo Bajkowa Przystań

Nasze grupy

Bajkowa Przystań to Przedszkole, Żłobek i Klub Dziecięcy. Wszystkie grupy mieszą się w jednym budynku. W związku z tym dzieci niezależnie od wieku mają ze sobą kontakt. Spotykają się podczas wspólnej zabawy na dworze czy warsztatach. Zaletą takich działań jest fakt, że dzieci uczą się od siebie nawzajem – dzielą się pomysłami, przekazują wiedzę, uczą wyrażania emocji i radzenia sobie z nimi. Rywalizację zastępuje współpraca. Maluchy podpatrują starszaki, te zaś z kolei sprawdzają się w roli opiekunów budując zarazem swoje poczucie wartości i kompetencji.

Żółwiki

KLUB DZIECIĘCY
To dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Grupa liczy maksymalnie 23 dzieci. Taka ilość maluchów jest pod opieką trzech opiekunek oraz dodatkowej pomocy.

Raczki

ŻŁOBEK
To dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Grupa liczy maksymalnie 20 dzieci. Taka ilość maluchów jest pod opieką trzech opiekunek.

Bąbelki

PRZEDSZKOLE
To dzieci z przedszkola w wieku 3-5 lat. Grupa liczy maksymalnie 20 dzieci oraz jest pod opieką wychowawcy i dodatkowego opiekuna.

Ośmiorniczki

PRZEDSZKOLE
To dzieci przedszkolne w wieku 3-5 lat. Grupa liczy maksymalnie 25 dzieci oraz jest pod opieką wychowawcy i dodatkowych opiekunów.

Weź udział w rekrutacji!

Zapraszamy do rekrutacji na rok szkolny 2023/2024!

Rekrutacja trwa cały rok!